Duyuru 1

SAYIN OKURLARIMIZ

DEĞERLİ İHRACAT VE İTHALATÇILAR,

DEĞERLİ AKADEMİSYENLER,

DEĞERLİ LİSANS, YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA ÖĞRENCİLERİ,

DEĞERLİ DIŞ TİCARET ALANINDA ÇALIŞANLAR 

Dış ticaretin günümüzde en önemli ekonomik faaliyetlerin başında geldiği ve ülkemiz ekonomisi ile iç ve dış politikamız açısından da büyük önem taşıdığı kuşkusuzdur.

Dış ticaret alanında, bilgilere kolayca ulaşılabilecek bir ARŞİV/SİTE yapmaya karar verdik. Sitemizde, Dünya Ticaret Örgütü , Türkiye, AB, ABD,Çin ve diğer birçok ülkenin dış ticaret politikaları, ikili ve çok taraflı ticaret anlaşmaları, istatistikler ve dış ticaretle ilgili diğer tüm konulardaki yazı ve çalışmalara yer vermeyi öngörmekteyiz. Bunlarla ilgili tez, araştırma, inceleme, makale ve yazılarınızla arşivimizi zenginleştirebilmeyi ümit ediyoruz.Bu  Site’de yayınlanan yazılar bilgi ve eğitim  amaçlıdır. Yazarlardan herhangi biri arzu ettiği taktirde, yazısını yayından kaldıracağımız tabiidir.
Yazılarınızı ve konuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki adreslere gönderebilirsiniz :

istemi@istemiparman.com.tr

yazi@istemiparman.com.tr veya

istemi7@gmail.com“,

Sitemiz herkese açıktır. TEMEL AMACIMIZ dış ticaret alanında yerli ve küresel gelişmelerin izlenmesine ve bilgi ve tecrübe paylaşımın katkıda bulunmaktır. Sitemizin yararlı olacağı düşüncesini paylaşıyorsanız, lütfen SİTE adresimizi dostlarınıza da iletiniz :

http://www.istemiparman.com.tr)

Sitemizdeki olası yanlış ve eksiklikler için bizleri hoş göreceğinizi umuyoruz.

Saygılarımızla

İstemi Parman
İstanbul, eylül 2014